Forum Ślubne

III Konkurs Fotografii Ślubnej zakończony

2010-05-20 16:31:39

III Konkurs Fotografii Ślubnej zakończony. Najlepsi fotografowie, najlepsze zdjęcia - zobacz kto został fotografem roku, obejrzyj zwycięskie zdjęcia. Zobacz także listę 50 najlepszych fotografów.

Miło nam poinformować, iż został zakończony III Konkurs Fotografii Ślubnej zorganizowany przez nasz portal. Konkurs trwał 9 miesięcy, składał się z etapów eliminacyjnych – zwycięzcą została osoba która uzyskała najwięcej punktów w naszym konkursie.

Konkurs wygrała Kinga Taukert – Studio Navigo – www.navigo.com.pl
zdobywając tym samym tytuł Fotografa Roku 2009

II miejsce zajęli Monika i Konrad Wasylewscy – www.wasylewski.pl

III miejsce zajął Krzysztof Tkacz – www.matrimonio.pl

Poniżej prezentujemy najlepsze zdjęcia zwycięskiej trójki, oraz ranking pierwszych 50 miejsc – który być może ułatwi Wam wybór fotografa.

4. Natalia Chmielowiec, www.fotonata.com – 320
5. Sławomir Gubała, www.gubala.pl – 314
6. Krzysztof Baranowski, www.bnb-studio.pl/ – 309
7. Kacper Olejnik, www.kacperolejnik.com – 304
8. Agnieszka Bogacka, www.bogacka.pl/ – 292
9. Przemysław Białek, www.przemekbialek.pl – 288
10. Ela i Michał Barteczko, www.barteczko.pl – 274
11. Robert Wróblewski, www.twojfotografslubny.pl – 270
12. Bartek Wyrobek, www.bartekwyrobek.pl – 269
13. Rafał Ogłaza, www.rafaloglaza.pl – 260
14. Tomasz Urbanowicz, www.urbanowicz.net.pl – 258
15. Zbigniew Kruk, www.zbigniewkruk.com – 251
16. Adam Słowikowski, www.manufakturafotografii.pl – 241
17. joanna siwiec, www.joannasiwiec.com – 238
18. Asia i Arek Zep, www.saamart.com – 232
19. Jacek Taran, www.fotopracownia.com – 221
20. Marcin Kowalczyk, www.marcinkowalczyk.com – 216
21. Sylwia Mucha, www.sylwiamucha.pl – 215
22. Agnieszka Cudak, www.agacudak.com – 211
23. Adam Ludwik, www.adamludwik.pl – 207
24. Kuba Cichocki, www.kubacichocki.pl – 205
25. marek Bodzioch, www.bodzioch.pl – 192
26. Mariusz Michałowski, www.michalowski.net.pl – 192
27. Andrzej Mielcarek, www.foto.mielcarek.net – 185
28. Paweł Kaniuk, www.pawelkaniuk.pl – 183
29. Wojciech Marzec, www.wojciechmarzec.com – 182
30. Mirek Mieszczak, studio2m.com.pl – 170
31. Krzysztof Serafiński, www.serafinski.com – 164
32. Przemysław Jasiński, www.studioelan.pl – 164
33. Jerzy Kosmala, www.abpc.com.pl – 159
34. Wojciech Blindman, www.blindman.pl – 157
35. Iwona Ossolińska, www.fol-studio.pl – 150
36. Sebastian Frost, www.sebastianfrost.com – 143
37. Łukasz Kmieciak, www.ellitestudio.com – 142
38. Agnieszka Cynarska – Taran, www.fotopracownia.com – 138
39. Grzegorz Sztybel, www.sztybel.pl – 136
40. Magdalena i Adam Lewanowicz, www.fotograf24.pl – 121
41. Piotr Giziński, www.piotrgizinski.pl – 115
42. Jakub Gasek, www.fotoGasek.pl – 110
43. Sergiusz Pęczek, www.manufakturafotografii.pl – 110
44. joanna gontkiewicz, www.jmmprojekt.pl – 107
45. Julia Molner, www.juliamolner.com – 102
46. Michał Niedzielski, www.fotoniedziela.pl – 102
47. Wojtek Kornet, www.wojtekkornet.com – 99
48. Aleksander Tondos, www.tondos.com – 96
49. Agnieszka Mandal, www.agnieszkamandal.com – 89
50. Piotr Bugdał, www.your-image.pl/blog – 88

 






Komentarze:

Jeszcze nikt nie skomentował artykułu.

Dodaj swój komentarz:

Uzupełnij wszystkie pola oznaczone na czerwono.

Powyższe pole jest wymagane
Treść komentarza powina być nie krótrza niż 5 a nie dłuża niż 255 znaków